On-line trénink

Zakoupit online program Zakoupit dárkový poukaz

Naučte se technikám MINDFULNESS z pohodlí Vašeho domova.

kbl_webUDĚLEJTE SVÉ MYSLI DOBŘE! Připravili jsme pro Vás on-line podobu klasického 8-mi týdenního tréninku všímavosti – BDĚLÉ POZORNOSTI. Naučíte se praktickým metodám jak zklidnit svou mysl, být více v kontaktu se svým tělem a více si užívat život tady a teď. V tréninku získáte soubor technik, díky kterým naučíte svou hlavu odpočívat a užívat si KRÁS PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU dokonce i během každodenního shonu.

Trénink Vám umožní:

 • osvojit si jednoduché meditační techniky
 • zmírnit stres
 • zefektivnit Vaši práci
 • mít odstup od myšlenek a nepříjemných emocí
 • lépe zvládat náročné situace a konflikty
 • využít svou hlavu ve svůj prospěch
 • osvobodit se od svých škodlivých návyků
 • vylepšit vztahy k sobě i ostatním
 • lépe se vyznat ve svých pocitech
 • užívat si krásu všedních okamžiků

Techniky mindfulness jsou  více než 40 let oficiálně zkoumány v západní civilizaci a jejich blahodárný vliv na tělo i mysl je potvrzen mnoha vědeckými výzkumy a nezpočtem osobních příběhů.

A jakým tedy způsobem prožíváme svět, když se naučíme být mindfull – „všímaví“?

 • máme nadhled a více klidu
 • dokážeme pozorovat co se děje v naší hlavě i v našem těle
 • zbytečně věci nehodnotíme a neposuzujeme
 • nebereme své myšlenky a pocity smrtelně vážně
 • dokážeme být více v “tady a teď”
 • jsme otevření vůči situacím
 • dokážeme myslet jasně
 • vidíme krásu v maličkostech
 • jsme schopni všimnout si návyků, kterými si zbytečně vytváříme stres
 • dokážeme se zasmát sami sobě

Co trénink obsahuje:

 • 8 videí k 8 mi jednotlivým tématům
 • audionahrávky k jednotlivým technikám
 • informační materiály a podklady pro vlastní trénink
 • komunikaci s lektorkou po dobu kurzu
 • přístup do členské sekce obsahující komentáře, otázky a odpovědi k jednotlivým lekcím

Videa i audio-nahrávky můžete používat a sledovat kdykoliv.

Témata setkání:

1)     ZÁKLADY MINDFULNES  * audionahrávka  – Základní meditace Mindfulness
2)     TĚLO  *audionahrávka –  Meditace skenování těla
3)     TĚLO V POHYBU  * audionahrávka – Všímavá jóga
4)     JÍDLO  * audionahrávka –  Dobrota,  * bonus – meditace s názvem Problémy v Těle
5)     SEBEVĚDOMÍ  * audionahrávka – Meditace hora
6)     SOUCIT  * audionahrávka – Meditace soucitu
7)     BOLEST A STRACH  * audionahrávka  – Meditace 2 šípy
8)     VŠÍMAVÁ KOMUNIKACE  * audionahrávka – Obměněná základní meditace

Cena: 2 490,- Kč (za celý 8-mi týdenní online trénink)
Celý obsah tréninku bude pro Vás dostupný doživotně, můžete tak zvolit individuální tempo.
Účastníci můžou získat osvědčení o absolvování tréninku.

Online trénink mindfulness jsem vytvořila tak, aby ho každý snadno zvládl a byl dostupný všem, kteří na sobě chtějí pracovat. Tak neváhejte :-).

Tréninkem Vás bude provázet Mgr. Kasia Korda Jedzoková

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na e-mailu info@mindfullife.cz, nebo tel. čísle 721 210 677

On-line trénink je obsahově stejný jako trénink na živo. Reference z klasického tréninku mindfulness pod vedením KKJ najdete zde.

Zakoupit online program Zakoupit dárkový poukaz

 

_______________________________________________________________________________________

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K ON-LINE TRÉNINKU:

1) Musím být on-line v nějakou stanovenou dobu?
NE, na uvedený email Vám příjdou přihlašovací údaje a kdy se tréninku budete věnovat je na Vás.

2) Co když nebudu mít čas se tréninku věnovat?
Nevadí! Přístup k celému tréninku budete mít neomezeně. A to by bylo, aby nebylo :-). Audionahrávky a PDF materiály si budete moci stáhnout, vše Vám zůstane napořád.

3) Čím se liší Mindfulness on-line trénink od ostatních on-line programů osobního rozvoje?
Důležitý je výběr lektora/lektorky a tak mrkněte na nějaké video s Kasiou a zvažte, jestli právě ji budete moci pravidelně vídat na svých obrazovkách počítače :-).
„Všímavost není další forma psychoterapie nebo svépomocná metoda, která má zlepšit Váš život. Nesnaží se zakrýt nedokonalosti, ale hledá v nich souvislosti a bere je jako učitele. Všímavost neřeší přímo naše nesnáze, ale s laskavostí a pronikavým uvědoměním odhaluje potřeby a motivace, které se za nesnázemi skrývají. Odhaluje části prožívání, které dřív byly pod prahem našeho vnímání. A pokud si tyto děje, které dosud unikaly naší pozornosti, jasně uvědomíme, stane se něco pozoruhodného: to co nás dříve trápilo se začne samo od sebe rozpouštět. Neustále s něčím bojujeme, reagujeme stále stejně a nevidíme nové možnosti, donekonečna přemítáme a ztrácíme se v myšlenkách, reagujeme automaticky, pohlcuje nás špatná nálada a přestáváme se věnovat činnostem, které nás naplňují. Pokud všechny tyto projevy přestaneme vnímat jako naše nepřátele, ale budeme je se zájmem zkoumat a učit se od nich, začnou se pomalu rozpouštět. Můžeme Vám to říci – můžeme Vám to dokonce dokázat pomocí těch nejúčinnějších nástrojů, které má věda k dispozici – ale musíte to sami zažít, abyste tomu skutečně porozuměli.“

 Trénink je „postupný“ a má 8 lekcí – ideálně si ho rozložit na 8 týdnů. Každý týden se naučíte nové cvičení, které Vám pomůže prozkoumat další části Vaší mysli a těla, abyste lépe dokázali zvládat stres, nepříjemné emoce a dokázali lépe vnímat a oceňovat bohatství Vašeho života. To vše je podloženo seriózním vědeckým výzkumem. Například ve Velké Británii, Německu, či Spojených státech je Mindfulness již velice uznávaný a oblíbený obor a my můžeme být velmi vděční, že se vědění o Mindfulness „probouzí“ i u nás!
Kurzy Mindfulness jsou používány také ve školství, v organizacích a firmách (např. Google, Deutsche Bank či americké ministerstvo obrany).

4) Nevydržím sedět v klidu, nikdy mi nešlo meditovat. Je Mindfulness pro mě?
Je! Díky tréninku se dozvíte, jaké všechny „mýty“ máme ohledně meditace ve svých hlavách. Meditovat totiž nemusíme jen vsedě, nemusíme u toho být ani specielně oblečeni, nemusíme mu věnovat hodiny času a také není špatně, když při meditaci máme nějaké myšlenky! Těšte se! Zaručuju, že si meditace Mindfulness oblíbíte J.

5) Co když budu mít dotaz a nebudu něčemu rozumět?
Jednoduše napíšete do „chatovací“ sekce a Váš dotaz odpoví přímo Kasia. Můžete tak svým dotazem i inspirovat ostatní účastníky a podílet se tak na „živé“ diskuzi pod jednotlivými videi. Kasia Vám bude k dispozici i na svém emailu.

6) Zajímám se o osobní rozvoj už spoustu let a prošel/prošla jsem už několika programy osobního rozvoje, mám to teoreticky „zmáknutý“, ale změny v životě minimální, přinese Váš trénink něco nového?
Trénink není jen „suchá“ teorie, není to jen povídání o tom, jak by věci měli být. Účastnící se s každým videem – v každé lekci tréninku naučí techniky, které mají za úkol uvádět do praxe a osvojovat si je – oproti jiným tréninkům děláte opravdové činy a věřte, že to někdy bude tvrdý trénink. Je to pro ty, kteří na sobě opravdu chtějí pracovat.

7) Budu mít vůbec ještě nějaké negativní myšlenky, či emoce po absolvování tréninku?
ANO a teď na vysvětlenou…Mindfulness je o hravosti, upřímnosti a zároveň o ryzosti prožitku ve smyslu, že nejde o pozitivní myšlení, ale o akceptaci i těch našich sr…k!

8) Kde všude můžu využít techniky Mindfulness?
Ve všech oblastech života. Mindfulness se dotkne Vašeho fyzického i psychického zdraví, vztahu k sobě, partnerství, vztahů k ostatním, Vaší práce, pocítíte změny při sportování a obecně při práci s tělem, pocítíte vývoj v celkovém prožívání světa…

9) Až trénink skončí, co bude dál?
V tu chvíli budete mít celý arzenál – výbavičku prostředků, které budete moci využívat ve Vašem životě. Můžete se inspirovat na našich stránkách nebo facebooku a pokud Vás Mindfulness chytne tak, jako nás, tak se také můžeme vidět na našich „živých“ akcích. Teď je to každý čtvrtek ráno v rodinném centru Náruč v Turnově, kde pořádáme tzv. Mindfulness hodinky, nejbližší workshop je Otužovací workshop 9.12.2017 v Českém ráji a o dalších akcích, jako jsou besedy, semináře se dozvíte vždy na našich stránkách www.mindfullife.cz  :-).

 


Online tréningem prošlo již více než 100 lidí. A co o něm říkají?

Mgr. Lucie Petrová -projektová manažerka Base Campu www.bcprerov.cz

Dvouměsíční trénink mi jakoby začal otevírat oči, jako bych se probouzela z dlouhého spánku, bylo to úplně skvělé! Moc se líbí koncept tréninku – pravidelnost a dlouhodobost – to je to, co potřebuji pro fungování. Učím se více vnímat svoje tělo, svoje potřeby a učím se hledat si na sebe prostor a více užívat tady a teď. Ale moc si uvědomuji, jak jsem zaběhlá ve starých vzorcích, jak nad věcmi nemám nadhled a jak to ještě potrvá…ale půjde to, pomalu a jistě(proto jedu v trénin ku ještě jednou jen tak pro sebe 🙂 Jako by do sebe věci díky tréninku do sebe začaly  zapadat.“Děkuji


 Viktor Heneš  – programátor a muzikant

viktor

„Dle mého názoru předpokladem, aby mohl člověk být příkladem a autoritou je opravdovost, tedy soulad myšlenek, činů a slov. U Kasi tenhle pocit mám, čímž se mi vytváří pocit důvěry a otevírají se zavřené dveře ega. Nic nevnucuje a ke všemu přistupuje s patřičným respektem bez náznaku arogance a staví na odborných znalostech. Měl jsem tu čest absolvovat kurz „mindfulness“, který jsem dostal darem od kamarádky a mohu upřímně říct, že to na mém životě zanechalo pozitivní následky.

 


Jan Šimek

„Mindfulness s Kasiou mě velmi inspiroval. Vždy v neděli večer jsem se podíval na video nahrávku a pak týden zkoušel trénovat nabízené techniky. Nejvíce jsem si oblíbil skenování těla, které používám i teď, dávno po skončení tréninku. Kasiu můžu vřele doporučit, čiší z ní spokojenost a laskavost a videa s ní je pro mě radost sledovat.“

Změna hesla
Prosím zadejte svůj email. Nové heslo obdržíte emailem.