Workshopy

Mindfulness a ájurvéda na plachetnici _ Chorvatsko

Jedinečná Plavba na plachetnici, dovolená na které vyladíme své nervové systémy, fyzickou i psychickou stránku díky mindfulness a ájurvédě, přírodě, dobrodružství a výběrové společnosti 🙂

Termín: 23. 6. – 2.7. 2023 (samotná plavba 24.6 – 1.7.)

Místo: Chorvatsko – moře:) 

S kým: Kasia Korda a její muž Mára, Kateřina Halamová a její kapitán Sandyr 

V malé skupince max. 8 účastníků

Plavba a moře samo o sobě je silně vylaďujícím prvkem, k tomu budeme mít ještě 2 ladičky na naše těla i duše.

  1. Mindfulness: umění bytí v přítomné okamžiku, tady a teď

Budeme ho rozvíjet skrze pravidelné formální i neformální praxe, jemné všímavé cvičení, práci s nervovým systémem a dechem, meditaci, rozvíjení vnitřního laskavého pozorovatele, zábavné techniky, díky kterým si ukážeme jak se vymanit s kolotoče myšlenek a automatických reakcí.

  1. Ájurvéda: umění poznat přirozenost svého těla a nastolit v sobě rovnováhu

Ájurvéda je všeobsahující vědou o životě. Učí nás skrze univerzální energetické principy pochopit přirozenost svého těla a jeho rovnovážné, i nerovnovážné stavy a tajemství jejich harmonizace. Během plavby se s Kateřinou naučíte, jak ve vás tyto energetické principy Váta, Pitta a Kapha fungují, skrze pulzovou diagnostiku se dozvíte vaší vrozenou konstituci a jak jednoduchou úpravou jídelníčku a sebepéče harmonizovat své zdraví. 

Kapitánovo hlášení:

Podnikneme úchvatnou plavbu na jachtě a zamáváme chorvatským břehům z lodi. Celé chorvatské pobřeží je tvořeno stovkami ostrovů, které patří k těm nejkrásnějším místům pro plavbu lodí. Mezi ostrovy a zátokami jsou většinou malé vzdálenosti, můžeme tak pohodlně doplout, kamkoliv budeme chtít. 

Vydáme se na dobrodružnou plavbu, zažijeme svobodu na moři a budeme objevovat každý den nová místa. Vykoupeme se v těch nejkrásnějších zátokách s křišťálově čistou vodou a budeme si i užívat opalování na palubě jachty. Pokud budeme chtít, můžeme společně podstoupit i noční přeplavbu, kde nás budou navigovat pouze hvězdy a nespočet majáků.

Plutí na jachtě v Chorvatsku bývá obvykle velmi klidné a vybízí tak k meditaci při pohledu do nekonečných modrých obzorů. V létě mohou přijít krátké větrné bouře nebo i typická bóra. Větry však netrvají dlouho a rychle přejdou. I proto se však doporučuje si na loď vzít vedle plavek nepromokavé oblečení a pevnější obuv (na palubě jsou různá lana a úchyty, stejně tak některé chorvatské pláže bývají kamenité s mořskými ježky). 

Pokud nám bude počasí přát, budu se s vámi co nejvíce snažit plachtit mimo civilizaci a maríny a budeme spát „na divoko“ na kotvě v zátoce. 

Stravování: Na lodi si společně vaříme jednoduchá letní jídla. Samozřejmě nás čeká i nějaké to vylodění v místní restauraci, kde si budeme moci pochutnat na darech moře.

Ubytování: Na lodi se spí v kajutách po dvojicích. 

Co s sebou: Doporučený seznam věcí bude doplněn účastníkům po přihlášení. 

Hlaste se na email: mindfullife.info@gmail.com

Na nervy – Sám sobě terapeutem – zvládat své emoce i zátěžové situace – sebeterapie pro zátěžová období, alternativa či doplněk k terapii 7.9. 2022 19.00 hod. Online workshop ZOOM

Každý si někdy sáhneme na dno. Někteří z nás opakovaně a další si svou zátěž nesou ještě z bolavých emocí z minulosti. Terapie není vždy a všem dostupné řešení. Nabízíme Vám ucelený přístup prevence vzniku a řešení psychických obtíží a zátěžových situací, sestavený z nejefektivnějších metod z praxe. Nečekejte na terapii, pracujte svým tempem, kdykoli a kdekoli.

V rámci dvouhodinového online workshopu se seznámíte s praktickcými postupy psychohygieny a řešení lehčích emocionálních stavů spojených se smutkem, úzkostí či truamtickou a zátěžovou situací. Budete schopni tyto postupy aplikovat v každodenním životě ať již jako prevenci psychických potíží, vyhoření či rozšíření kvality života. Naučíte se se základním postupům regulace emocí, ale i zvládání obtíží spojených s traumatickými zážitky z dětství. Dotkneme se také párové dynamiky.

Workshop je zkrácenou a zejdnodušenou verzí integrativního terapeutického přístupu Symbionika, který nabííme veřejnosti i odborné veřejnosti ve formě intenzivního ročního či dvouletého výcviku.

Všichni registrovaní získají záznam přednášky do svého e-mailu.

Obsah workshopu:

  • stavy nervové soustavy a jejich každodenní regulace
  • práce s tělem pro uvolnění emocí (somatic experiencing)
  • nutriční terapie – co jíst a kdy pro zvládnutí výkyvů a emocí a depresivních stavů
  • cirkadiální rytmy
  • komunikace o svých obtížích s okolím 
  • základní postupy řešení vnitřních konfliktů pomocí rozhovorů s částmi naší osobnosti, které jsou problematické

Cena workshopu: 450 Kč

Registrace je platná až po uhrazení kurzovného.

Registrace a přihlášení:

1. vyplňte svou registraci

2. Po odeslání registrace uhraďte kurzovné na účet 2101128547 /2010. Po uhrazení dostanete nejpozději jeden den před pořádáním akce link na ZOOM místnost. 

registrace ve formuláři: https://forms.gle/sVeQu3nYrXaVyqCc9

ReSet Víkend – Cesta do JednoDuchosti 23.-25.9. 2022

ReSet Víkend – Cesta do JednoDuchosti 23.-25.9. 2022
Tvůj poklad je tam, kde je tvé srdce – v tichu, klidu, hluboko pod hlukem myšlenek čeká na to, až jej objevíš.
👉Cítíte se na reset? Poznali jste sílu ticha? Pouhého bytí?
Zveme Vás na společnou víkendovou cestu
🌊do ticha
🌊do klidu
🌊do plynutí
🌊do sebe
Odpojíte se od neustálého hluku myšlenek. Setkáte se sami se sebou. A právě díky odhození všech podnětů a zklidnění zažijete stav rozšížřeného vnímání, intuice a citlivosti. Najdete svůj střed. A v něm odpovědi.
Naše společné putování k JednoDuchosti vychází z iniciačních rituálů, mindfullness a meditačních praktik.
🌊Odpojíme se – od okolí, od myšlení, slov, od mobilů a internetu
🌊Ponoříme se – do ticha, do sebe, do tmy, do vody, do meditace
🌊Naplníme se – tichem, pohybem a tancem
Seznámíte se s technikami NeuroReset pro zvládání stresových i posttraumatických událostí a jejich následků, které kombinují práci s tělem skrze somatickou zkušenost, regulaci autonomní nervové soustavy techniky mindfulness, rozvíjení perspektivy pozorovatele emocí i myšlenek pro navození stavu vnitřního bezpečí.
Během víkendu také zcela nově projdete procesem rozhovru se svými stíny, osobnostmi, které Vám dělají problémy a naučíte se je proměnit ve své spojence. Vy cházíme z metodiky Intrenal Family Systems s úspěchem využíváné v posledních letech k léčbě traumatu, ale i běžných potíží v normálním životě. To, co nás kdysi brzdilo, nás nyní může naopak posunout kupředu.
Program ReSet se skládá z postupného sestupování do ticha, odkládaní veškerého vyrušování, abychom se ponořili do sebe – a tam našli sebe
– klidná meditace i meditace v chůzi
– dechová cvičení a pranyama dech
– den ticha – bez mluvení
– den půstu
– čas reflexe s tužkou a papírem
– pobyt o samotě v tichu a temnotě lesa
pobyt v jeskyni
– společný tanec a hodování
– ledová koupel a setkání u ohně
– závěrečná integrace a reflexe poznatků i pocitů
Program vedou dva lektoři a terapeuti, kteří Vám budou plně k dispozici. Na konci pobytu Vás také doprovodí při zpracování zážitků a jejich využití ve Vašem životě.
👧@Kasha Ko www.mindfullife.cz/
🧑 @Pavel Bakeneko Adam www.facebook.com/flowing.meditace
👉Termín: 23.9. 2022 – 25.9. 2022
Místo konání: Klokočí u Turnova
Parkování u autobusové zastávky v Klokočí
Program začínáv pátek 23.9. 2022 v 19.30 hod. společnou večeří
Pozor, kapacita míst omezena!
👉Cena pobytu: 3900 Kč (1900 Kč regitstrace, 2000 Kč doplatek)
V ceně pobytu je zahrnuto:
👉ubytování – ve společné místnosti, karimatky a spacáky sebou
👉program, konzultace a vedení
👉⁉️Máte chuť se zúčastnit?
 
Stravu možno zakoupit na místě, celovíkend 700CZK
Pokyny pro registraci a platbu
‼️Vyplňte svou rezervaci ve formuláři https://forms.gle/x36hkT14K5jtENDZ7
obdržíte e-mail s pokyny k úhradě zálohy 1900 Kč
po obdržení Vašeho rezervačního poplatku Vám zašleme e-mail s pokyny pro ubytování a k pobytu
budeme se na Vás těšit! 🌊🔥
případné dotazy můžete také pokládat na tel. číslech
721210677 – Kasha Ko
777728088 – Pavel Adam
 
Proběhlé akce
 

31.7. 2022 12.00-18.00 v Českém Ráji

 
Objeviště vnitřních světů – všichni jsme herci a svět je naše ob-jeviště. Rozhovory našimi osobnostmi, proměna našich démonů ve spojence – Internal Family Systems naživo!
 
Máme jedno Já či je nás více? Kdo za nás jedná? Kdo je ta bytost, která nás někdy ovládne a křičí hněvem jako dítě, kdo je ta druhá či třetí, která chce naopak milovat? Kdo je ten či ta, kdo chce být perfektní? Kdo je to, kdo chce odpočívat, ale vede nás k závislostem?
 
Jsme složení z mnoha malých já a jednoho našeho pravého JÁ, které se dívá na jeviště našich vnitřních světů. Jaké postavy potkáváme v nás i ostatních? O tom je Internal Family Systems – jedinečný přístup k sebe-vedení, rozvíjení, léčení a svodobě. Staňte se sami sobě průvodcem, proměňte to, co se Vám na Vás či ostatních nelíbí ve věrné spojence, vyřešte vnitřní konflikty. S láskyplným a zvědavým rozhovorem, přístupem pozveme během našeho setkání naše bytosti k setkání, abychom s nimi mohli navázat vztah, ktrý tak moc chtějí.
 
A budeme překvapeni…co vše se může stát, když budeme se všemi osobnostmi mít láskyplný vztah.
Zveme Vás na půldenní intenzivní setkání, kde se naučíte techniky Intrenal Family Systems využívat pro svůj seberozvoj. Společně projdeme objevením našich osobností a navázáním vztahu s nimi. Všimneme si je, pochopíme provázanost všech našich částí a přineseme do našeho vnitřního světa mír a bezpodmínečené přijetí.
 
Co nás čeká
lehký úvod teorie (registrovaní získají zcela zdarma nahrávku naší přednášky o IFS..)
proces proměny našich démonů ve spojence
objevení a rozhovor s našimi dalšími osobnostmi formou psaného i verbálního rozhovoru
setkání s naším zraněným vyhnancem, dítětem, které je zasuté kdesi v nás a je samo a uzdravíme jej (někdy se to podaří rychle, někdy později)
 
Dva terapeuti Kasha a Adam Vás provedou v bezpečném prostředí všemi zákruty složitostí našeho já a rádi Vám ukáží překrásné jeviště, které jsme my sami.
Součástí akce je také kvalitní pohoštění, nádherná příroda Českého ráje a společnost společně naladěných bytostí, ostatních Já, které se zvědavostí přichází na Ob-Jeviště. Těšíme se na Vás!
Cena: 1000 Kč (500 Kč záloha, 500 Kč doplatek na místě). POZOR! Počet míst omezen 20 – neváhejte a raději se přihlašte co nejrychleji 🙂
Jak se přihlásit?
vyplnit registraci na ve formuláři https://forms.gle/DVnHuyAJKXTLyjR78
Zaslat záloho 500 Kč podle pojynů ve formuláři
přijet 🙂
 
Akce se koná v Prostoru v Ráji – Klokočí u Turnva 49 (parkování u autobusové zastávky, dále 200 m pěšky 🙂 )
 
20.7. 19.00-21.00 na ZOOMU
Na nervy – Vnitří rodina (Internal Family systems), unikátní terapeutický i seberozvojový přístup
 
Napadlo Vás někdy, že namísto jedné osobnosti jsme složeni z mnoha navzájem interagujících bytostí, které se navzájem střídají v projevech? Ano, je to tak – a navíc tyto osobnosti mají vlastní zájmy, vztahy a hlavně – dá se s nimi hovořit.
 
O tom je unikátní terapeutický přístup Internal Family Systems, který je vhodný i pro seberozvoj bez přítomnosti terapeuta.
 
Tento přístup je extrémně účinný a vhodný pro zavádění změn našeho chování, emocí a stavů. Dokáže nás přivést ke klidu i rozvinout náš potenciál. Představte si, že ve vás žije malé dítě, které se rozčílí,pokud se necítí respektováno. V dospělém věku je to chování spíše na obtíž. Dokážeme se s tímto dítětem spojt, uázat mu, že svět kolem se již proměnil a dokážeme jej respektujícím způsobem změnit a dát mu jinou funkci. To samé platí pro závislosti, vztahy, traumata a další.
 
V rámci workshopu se dozvíte:
celé vědecké pozadí přístupu Internal Family Systems
jak vést rozhovory s osobnostmi bez terapeuta či kouče
jak se s osobnostmi domluvit, aniž by vám kladli odpor
vyzkoušíte si to také prakticky
 
Workshopem vás provedou dva terapeuti
Katarzyna Korda (Kasha) – Mindfullife, pRESEnT, Symbionica
Pavel Adam – Flowing, pRESEnT, Symbionica
Cena: 350,- (úhradu kurzovného provedete podle pokynů při registraci)
POZOR REGISTRACE NUTNÁ – registrovaným bude zaslán link na záznam a materiály.
 
 
30.5.2022 od 19.00 Na nervy – Trauma, emoce, myšlenky a chování  – online workshop na platformě Zoom
JE MOŽNO POŘÍDIT ZÁZNAM, NAPIŠTE SI O NĚJ NA www.mindfullife.info@gmail.com
 
Když se řekne trauma, často si představíme zásadní událost, která nás poznamená na celý život. Ale co když si řekneme, že trauma je jakákoli pro nás nezpracovaná zkušenost? Jakým způsobem ovlivňuje naše emoce, naše prožívání, vztahy, které vytváříme? Proč se začne hlásit, když jej nejméně čekáme? Jak ovlivňuje nejen nás samotné, ale i ostatní kolem nás? Jak se přenáší z generace na generaci, pokud není přijato a ošettřeno?
Trauma je totiž také také zdrojem našeho růstu, moudrosti a empatie. Jeho schopnost zpracování ukazuje naši emoční zralost i dovednost vnímat sami sebe jinak než pouhý výsledek toho, co cítíme, a jak přemýšlíme.
V návaznosti na násvštěvu Gabora Mate v Praze (kde budeme!) věnujeme další díl Na nervy právě o traumatu, pověrám o něm, nesprávnému chápání často i ze strany obecně přijímaných odborných názorů.
 
Dozvíte se:
– že trauma máme všichni
– jak nahlížet na své emoce a chování nás – samotných i ostatních právě z hlediska znovuprožívané bolesti
– jak trauma ovlivňuje naše vztahy i výběr partnera
– jak se retraumtizujeme a jak tomu zabránit
– jak uvolnit nezpracované emoce z těla
– jak zpracovat těžká období či zážitky tak, aby se nestaly traumatem
– jak z traumatu vzniká závislost
Jsme dva terapeuti a zabýváme se prací s psychikou skrze tělo s využitím neuro biologických poznatků, polyvagální teorie a somatic experiencing. Dlouhodobě se zaměřujeme na šíření osvěty, že naše chování je spíše výsledkem nastavení našeho nervového systému než svobodným výběrem, oslovujeme témata jako trauma, závislost, vztahové vazby a vztahové problémy.
Workshopem vás provedou dva terapeuti
Katarzyna Korda (Kasha) – Mindfullife, pRESEnT, Symbionica
Pavel Adam – Flowing, pRESEnT, Symbionica
Cena: 350,- (úhradu kurzovného provedete podle pokynů při registraci)
POZOR REGISTRACE NUTNÁ – registrovaným bude zaslán link na záznam a materiály.
Registrace na formuláři https://forms.gle/mea1WJtDmWNxRUby5

ReSet Víkend – Cesta do JednoDuchosti 12.-14.8. 2022

ReSet Víkend – Cesta do JednoDuchosti 12.-14..8. 2022
Tvůj poklad je tam, kde je tvé srdce – v tichu, klidu, hluboko pod hlukem myšlenek čeká na to, až jej objevíš.
👉Cítíte se na reset? Poznali jste sílu ticha? Pouhého bytí?
Zveme Vás na společnou víkendovou cestu
🌊do ticha
🌊do klidu
🌊do plynutí
🌊do sebe
Odpojíte se od neustálého hluku myšlenek. Setkáte se sami se sebou. A právě díky odhození všech podnětů a zklidnění zažijete stav rozšížřeného vnímání, intuice a citlivosti. Najdete svůj střed. A v něm odpovědi.
Naše společné putování k JednoDuchosti vychází z iniciačních rituálů, mindfullness a meditačních praktik.
🌊Odpojíme se – od okolí, od myšlení, slov, od mobilů a internetu
🌊Ponoříme se – do ticha, do sebe, do tmy, do vody, do meditace
🌊Naplníme se – tichem, pohybem a tancem
Seznámíte se s technikami NeuroReset pro zvládání stresových i posttraumatických událostí a jejich následků, které kombinují práci s tělem skrze somatickou zkušenost, regulaci autonomní nervové soustavy techniky mindfulness, rozvíjení perspektivy pozorovatele emocí i myšlenek pro navození stavu vnitřního bezpečí.
Během víkendu také zcela nově projdete procesem rozhovru se svými stíny, osobnostmi, které Vám dělají problémy a naučíte se je proměnit ve své spojence. Vy cházíme z metodiky Intrenal Family Systems s úspěchem využíváné v posledních letech k léčbě traumatu, ale i běžných potíží v normálním životě. To, co nás kdysi brzdilo, nás nyní může naopak posunout kupředu.
Program ReSet se skládá z postupného sestupování do ticha, odkládaní veškerého vyrušování, abychom se ponořili do sebe – a tam našli sebe
– klidná meditace i meditace v chůzi
– dechová cvičení a pranyama dech
– den ticha – bez mluvení
– den půstu
– čas reflexe s tužkou a papírem
– pobyt o samotě v tichu a temnotě lesa
pobyt v jeskyni
– společný tanec a hodování
– ledová koupel a setkání u ohně
– závěrečná integrace a reflexe poznatků i pocitů
Program vedou dva lektoři a terapeuti, kteří Vám budou plně k dispozici. Na konci pobytu Vás také doprovodí při zpracování zážitků a jejich využití ve Vašem životě.
👧@Kasha Ko www.mindfullife.cz/
🧑 @Pavel Bakeneko Adam www.facebook.com/flowing.meditace
👉Termín: 12.8. 2022 – 14.8. 2022
Místo konání: Klokočí u Turnova
Parkování u autobusové zastávky v Klokočí
Program začínáv pátek 12.8. 2022 v 19.00 hod. společnou večeří
Pozor, kapacita míst omezena!
👉Cena pobytu: 3900 Kč (1900 Kč regitstrace, 2000 Kč doplatek)
V ceně pobytu je zahrnuto:
👉ubytování – ve společné místnosti, karimatky a spacáky sebou
👉program, konzultace a vedení
👉⁉️Máte chuť se zúčastnit?
 
Stravu možno zakoupit na místě, celovíkend 700CZK
Pokyny pro registraci a platbu
‼️Vyplňte svou rezervaci ve formuláři https://forms.gle/x36hkT14K5jtENDZ7
obdržíte e-mail s pokyny k úhradě zálohy 1900 Kč
po obdržení Vašeho rezervačního poplatku Vám zašleme e-mail s pokyny pro ubytování a k pobytu
budeme se na Vás těšit! 🌊🔥
případné dotazy můžete také pokládat na tel. číslech
721210677 – Kasha Ko
777728088 – Pavel Adam
 
Na nervy Trauma a život – od přežívání k žití naplno – praktické postupy zvládání traumatu a emocí s ním spojených
27.6. 2022 od 19.00 na platformě ZOOM JE MOŽNO POŘÍDIT ZÁZNAM, NAPIŠTE SI O NĚJ NA www.mindfullife.info@gmail.com
 
Život s jakýmkoli traumatem může být utrpení, ale také příležitost získat neobyčejný dar. Možná to znáte i Vy. V jednu chvíli jste z nepochopitelného důvodu rozechvělí a nemůžete ovládat své emoce či myšlenky, na druhou stranu ale cítíte také velkou empatii a soucit k ostatním. Je těžké jim ale být nablízku, když už zase jedete na emoční houpačce nahoru či dolu. Jak se dostat z horské dráhy pocitů? Jak regulovat emocionální stavy?Jak pomoci i ostatním?
V dalším díle Na nervy budeme dále rozvíjet téma traumatu jako našeho společníka, zdroje našeho růstu, ale také brzdu a utrpení, pokud je neošetřené. A právě na praktickou stránku práce s traumatem a života s ním se zaměříme. Volně navazujeme na předchozí díl Na nervy o traumatu, kde jsme se dotkli jeho podstaty. Nyní se podíváme na to, co konkrétně a kdy s tím můžeme dělat.
!!!Registrovaní účastníci dostanou také záznam na předchozí proběhlou přednášku o traumatu, aby o nic nepřišli.
V rámci online workshopu Vás seznámíme s praktickými postupy Sémantického a somatického přístupu, který můžete používat při řešení svých obtíží:
– jak regulovat emocionální “houpačku”
– jak řešit emocionální flashbacky
– jak o svých stavech komunikovat
– jak přijmout své chování i pocity a porozumět jeho příčinám.
 
Dozvíte se prakticky:
– řeč a její tón, volba slov a rolí v rozhovoru jako zdroj informací o cestě k uzdravení, které jsou v nás již obsaženy
– techniky sebeterapie formou dotazování, deníkování, self talk – jako rozhovoru se svými “démony”
– základy systému Internal Family Systems – unikátní formy práce s našimi “programy” formou rozhovoru, který zvládnete zcela sami
– Somatická zkušenost – uvolnění traumatických emocí skrze tělo
– Mindfullness – konkrétní techniky práce se všímavostí pro zklidnění nerovové soustavy
– Somatická meditace – specifická meditace zaměřená na obnovení spojení mysli a těla
 
Workshopem vás provedou dva terapeuti
Katarzyna Korda (Kasha) – Mindfullife, pRESEnT, Symbionica
Pavel Adam – Flowing, pRESEnT, Symbionica
Cena: 350,- (úhradu kurzovného provedete podle pokynů při registraci)
POZOR REGISTRACE NUTNÁ – registrovaným bude zaslán link na záznam a materiály.
Registrace na formuláři https://forms.gle/GrHXdGgKYWRSXpNHA
 
 
 

Otužovací mindfulness workshopy nejbližší termíny

Dech , Mindfulness a Otužování

NEDĚLE  19.6. 2022 – workshop Klokočí, 12.00-18.30

Pojďte prožít intenzivní propojení s tělem a překročit každodenní limity!

Posílit svou imunitu i psychickou rovnováhu.

Workshop věnovaný meditaci Mindfulness, dechovým cvičením, metodě Wim Hofa, práci s tělem a myslí a taky otužování 🙂

otužování a WHM dýchání přináší totiž čím dál tím více lidem energii, zdraví a nadšení do života ….

Bude to den plný nevšedních zážitků!
Můžete se těšit na:
– Mindfulness techniky

ReSet Víkend

Ženská pouť po Silových místech Českého Ráje jaro_léto 2022

Svoláváme Pouť pro ženy po silových místech Českého Ráje. Během 3 dnů a 2 nocí budeme putovat krajinou, Propojovat se s přírodou, živly, Zemí a Nebesy. Celou dobu budeme Oslavovat, Putovat i spát v přírodě. Pracovat s Energiemi, Kameny, Posvátností v nás i kolem. Bude to Obřad. Návrat ke kořenům. Meditace, tanec, zpěv, pohyb, práce s dechem napojení na staré Slovanské tradice a další. Laskavá Pouť začíná už teď. 
Čím dřív Vás zavolá a propojíte se s námi, tím delší předehra (příprava,ladění se) tím pádem i Intenzivnější, hlubší a širší Vyvrcholení, kterým bude právě Pouť a společné Bytí.
Příprava začíná V momentě Vašeho rozhodnutí a Závazného přihlášení. Vytvoříme uzavřenou skupinku, kde ještě před samotnou Akcí proběhnou přípravné Praxe, tak abychom se k Obřadu sešly Naladěné. Teď je ten Čas!
Jestli Tě to Volá napiš na kozakovskezeny@gmail.com
Doporučený příspěvek za průvodcování celým procesem 3333czk Kasia a Nikol
 
Moudrost Pánve II. Workshop pro ženy
21.2. 2021 9.30 – 17.00 Klokočí – zrušeno
Den pro ženy Věnovaný podpoře ženství
Volné pokračování Minulého workshopu Vhodné i pro Nováčky
Budeme v lehkosti a všímavě k tělu a jeho jemným potřebám jít do prožitků spojených s tělem a Hlavně Pánví jako Zdrojem ženské Síly ale i Jemnosti a Intuice
Co nás čeká:
Pánevní dno
Všímavost a jemná práce s oblastí Hlavy, Srdce a Pánve
Napojení na ženské zdroje
Sestoupení z Hlavy do Těla a Pánve jako klíč k životu naplněnému potěšením a láskou
Hudba, Tanec, Zvučení, Vibrace v Těle
…a další ryze ženské Lahůdky
Programem Vás provede Kasia s Jemnou Všímavostí, Divokostí, Tancem a Laděním se na Zdroje
Pánevnímu dnu se pověnuje Jolana Novotná z pohyboteka.cz Zkušená žena s dlouholetými zkušenostmi
Kde: Prostor v ráji
Klokočí 49. u Turnova
Cena: 1290czk
Přihlášky zasílejte na mindfullife.info@gmail.com
 
Rozpohybuj Ledy
9.1.2021
Info a registrace zde
https://www.rebelsofworkout.cz/l/rozpohybuj-ledy/?fbclid=IwAR2AIR6R5SIO_Lu345C6Tp-EVC5NgnxkWyxwJ_48LWXNrwQIkRJSKijZ98o
 
Mám velkou radost ze Spolupráce s Pohybo Mistrem Petrem..
Moje část workshopu bude Alchymie dechu a Ponor do Ledu tak jak jste již zvyklí z www.mindfullife.cz obohacen o nejžhavější a doslova žhavé techniky, které v nás rozproudí náš vnitřní oheň …Na co se pak Těším nej nej je Petr z Rebels Gym,!
Těším se na Nás
kdo to je a čím nás provede níže
Info o mě:
Jmenuji se Petr a sportu a cvičení se věnuji snad celý život. Všechny mé životní kroky mě dovedly až k mému vlastnímu Rebels Gymu. Zde působím jako Šéf instruktor pro osobní tréninky, skupinové lekce, kurzy a pohybovou přípravu pro děti a dětskou sebeobranu Krav Maga.
Mojí specializací je silový a kondiční trénink, ale mým posláním je učit klienty správnému pohybu, který jim zlepší život mimo můj gym.
Info o workshopu:
Mým cílem na tomto kurzu bude Vám předat co nejvíc důležitých informací ke zkvalitnění Vašeho pohybu, ale i samotného života. Neb naše životy se skládají z pohybu a ten má svůj vývoj.
Úvodem si povíme, jak určitě necvičit, jaké principy fungují a jaké naopak spíš ublíží.
Poté se naučíme dobře dýchat. A to v klidovém stavu tak při zátěži. Vyzkoušíme pár testů, které nám ukážou, jak na tom jsme s dechem dle posledních výzkumů a ukážeme si několik dechových technik pro zlepšení.
Dále rozhýbeme naše často zatuhlé klouby. Kdo by neznal lupání a praskání v kloubech. Naučíme se efektivní sestavy od hlavy až k patě, díky kterým se Vám zlepší pohyblivost a zmizí bolest v problémových oblastech jako jsou ramena či krční páteř.
Krom kloubů rozhýbeme i celé tělo jednoduchými pohyby zvané Resety. Vyzkoušíte si jednoduché pohyby vycházející často z naší přirozené biomechaniky. Pravidelné cvičení několika cviků denně Vám uvolní tělo, zlepší jeho držení a pomůže Vám od bolestí zad, kyčlí a dalších oblastí.
Nebudeme se věnovat jen uvolnění a rozhýbání, ale také pohybu a síle. Síla je nedílnou součástí pro bezbolestný a zdravý pohyb. Můžete se těšit na všestranné metody lezení, plazení, skoky ale také správné pohybové vzory jako je dřep, klik a zvedání zátěže.
Po posílení se budeme věnovat samo-myofasciálnímu uvolňování pomocí automasážních pomůcek, přičemž některé máte doma. Proč? Zatuhnutí fascií negativně ovlivňuje celé tělo a narušuje funkci jednotlivých orgánů, svalů, kloubů, šlach, krevního, lymfatického a nervového systému.
Místo: Klokočí 49, Turnov 51101 Prostor v Ráji
čas: 9.00-18.00
Cena: 2000czk
Těší se na Vás
Kasia Korda a Petr Gotvald
 
 
11.1. 2020 , 9.30 – 17.00 Klokočí 49, Semily, Czech Republic

Ženy pojďte si spolu užít čas pro sebe, čas ve kterém si odpočinete a zároveň si odnesete prožitky i sebepoznání.

Můžete se těšit na den plný pří hýčkání ale taky technik, které rozvíjejí naše propojení s ženstvím, spojení se zemí, z přítomným okamžikem, z tělem, rozvíjení radosti a divokosti, techniky na podporu našich přirozených léčivých schopností. Den plný tady a teď:)

Doplníme jej speciální technikou „pečuj o své démony“, díky které se naučíme jak pracovat se svými strachy, obavami, připoutaností a stavy, které běžně označujeme jako obtěžující.

To všechno v nádherném prostoru @prostorvraji v Klokočí, který nám zútulní a zásobí zdravými dobrotami Nikol z @vedomakuchyne

Co nás čeká?

– práce s tělem
– vědomé propojování těla a mysli
– jak být díky všímavosti a práci s tělem klidnější
-jak se spojit skrze tělo se svou ženskou silou
-tělo a vizualizace – techniky díky kterým můžete pomoct sobě i ostatním když nás něco trápí
-funkce napětí a uvolnění
-katarzní techniky pro uvolněnější těla i mysli
– vytváření a prožívání ženské radosti skrze tělo a pozornost
– technika „pečuj o své démony“ a její praktické využití + manuál

Během workshopu si vyzkoušíme mnoho technik, které pak můžeme používat v každodenním životě pro rozvíjení všímavosti k potěšení vlastnímu i okolí!:)

Místo:

Český Ráj – Klokočí Prostor v Ráji

Čas:
9.30 – 17.00
(s přestávkou na oběd 13.00 – 14.00)

cena: 1290czk

přihlásit se můžete na adrese mindfullife.info@gmail.com

V případě dotazů volejte na 721210677 a klidně šiřte dál!
Těším se na Vás

Kasia

A tady povídání o knize u jejiž autorky mám výcvik v péči o Démony! …jestli chcete z workshopu vytěžit maximum, moc doporučuju si knihu přečíst! https://radekptacek.cz/kniha-pecuj-o-sve-demony/?fbclid=IwAR3iK-ZNh3XHsn0qJK5MEdL5al_0FwMl-sSBof1mVp6C-TE8sK8ZWk2lbRw


www.mindfullife.cz
mindfullife.info@gmail.com

Změna hesla
Prosím zadejte svůj email. Nové heslo obdržíte emailem.